Reklama
Reklama

Hrubieszów: Szczęśliwy finał poszukiwań 88-latki

Zgłoszenie o zaginięciu kobiety hrubieszowscy policjanci otrzymali w czwartek rano,foto: Poliocja, zdjęcie poglądowe Zgłoszenie o zaginięciu kobiety hrubieszowscy policjanci otrzymali w czwartek rano,foto: Poliocja, zdjęcie poglądowe

Szczęśliwie zakończyła się prowadzona przez kilka godzin akcja poszukiwawcza 88-letniej mieszkanki gminy Hrubieszów. W poszukiwania włączyli się policjanci, strażacy, strażnicy graniczni oraz okoliczni mieszkańcy. Odnaleziono 88-latkę leżącą w przydrożnym rowie. Zziębnięta trafiła do szpitala.

Zgłoszenie o zaginięciu kobiety hrubieszowscy policjanci otrzymali w czwartek rano.

Jak informowała córka zaginionej, opiekunka, która przychodzi do staruszki, nie zastała jej w domu. Drzwi do domu były otwarte a wewnątrz panował bałagan - sprzęty domowe były  poprzewracane. Zaniepokoiła się, że mogło się wydarzyć coś złego.

Rozpoczęto poszukiwania 88-latki. Do akcji włączyli się policjanci, strażacy z okolicznych OSP, straż graniczna z psem tropiącym oraz okoliczni mieszkańcy. Użyto także drona.

Po kilku godzinach intensywnych poszukiwań odnaleziono 88-latkę leżącą w przydrożnym rowie około kilometra od jej domu.

Kobieta była zmarznięta, lekko ubrana, nie miała nawet butów. Kobieta trafiła do szpitala gdzie otrzymała niezbędną pomoc.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us