Logo
Wydrukuj tę stronę

Ponad 650 porcji dilerskich marihuany u 19-latka

Mężczyzna narkotyki przechowywał w swoim pokoju w słoiku oraz tekturowym pudełku, foto: Policja Mężczyzna narkotyki przechowywał w swoim pokoju w słoiku oraz tekturowym pudełku, foto: Policja

Zamojscy policjanci zabezpieczyli ponad 650 porcji dilerskich marihuany. 19-letni mieszkaniec gminy Miączyn, który posiadał narkotyki trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

- Policjanci z Miączyna wspólnie z kryminalnymi z zamojskiej komendy wczoraj udali się na teren jednej z posesji w gminie Miączyn. Z posiadanych informacji wynikało, że mieszkający tam 19-latek może posiadać środki odurzające. W trakcie przeszukania domu oraz pomieszczeń gospodarczych policjanci ujawnili i zabezpieczyli marihuanę w ilości ponad 650 porcji dilerskich. Mężczyzna narkotyki przechowywał w swoim pokoju w słoiku oraz tekturowym pudełku. Mundurowi ujawnili również miejsce, w którym 19-latek uprawiał konopie. Właściciel środków odurzających został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji. 

Stróże prawa ustalają, czy młodzieniec poza posiadaniem i uprawą zajmował się również rozprowadzaniem narkotyków. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl