Logo
Wydrukuj tę stronę

Potrącenie rowerzystki w Werbkowicach. Kobieta wiozła dziecko na bagażniku

Kierowca forda zaczepił bokiem o wyprzedany rower, foto: Policja Kierowca forda zaczepił bokiem o wyprzedany rower, foto: Policja

58-letni kierowca forda zaczepił wyprzedzany rower, którym poruszała się kobieta z dzieckiem. 43-letnia rowerzystka oraz 8-letnie dziecko upadli na jezdnię. Z urazami głowy trafili do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek po godzinie 15.00 w Werbkowicach. 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 58-letni mieszkaniec Werbkowic kierując samochodem osobowym marki Ford Transit jadąc w kierunku miejscowości Konopne, nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania. Nie zachował należytego odstępu od wyprzedzanego jednośladu, którym poruszała się kobieta z dzieckiem. Kierowca forda zaczepił bokiem o wyprzedany rower doprowadzając do jego przewrócenia.

43-letnia kierująca jednośladem oraz 8-letnie dziecko, które było przewożone na tylnym bagażniku z urazami głowy trafili do szpitala.

58-letni kierowca forda był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl