Logo
Wydrukuj tę stronę

Kierowała Suzuki, po drodze piła wino

Jechała od "krawężnika do krawężnika", foto: archiwum, zdjęcie poglądowe Jechała od "krawężnika do krawężnika", foto: archiwum, zdjęcie poglądowe

44-letnia mieszkanka gminy Aleksandrów kierowała suzuki mając w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Kobieta przyznała, że po drodze wypiła wino. O nietrzeźwej kierującej policję powiadomił inny kierowca.

Do zdarzenia doszło w środę (01.11) około godziny 9.00 w Aleksandrowie w powiecie biłgorajskim.

25-latek z powiatu kraśnickiego powiadomił policjantów, że jechał za kierującą Suzuki, która jechała od krawężnika do krawężnika. Mężczyzna podejrzewał, że kobieta jest nietrzeźwa. 

- Według zgłaszającego kierująca wjechała na jedną z posesji. Policjanci na miejscu zastali 44-latkę. Jak wykazał policyjny alkomat miała ona w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Kobieta oświadczyła policjantom, że faktycznie przed chwilą kierowała suzuki, a po drodze wypiła wino -relacjonują policjanci.

Kobieta straciła prawo jazdy. Teraz odpowie przed sądem. Grozi jej kara do dwóch lat pozbawienia wolności.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl