Logo
Wydrukuj tę stronę

Tomaszów Lub.: Potrąciła pieszego i pojechała na dyskotekę

Do wypadku doszło w minioną sobotę po godz. 20. foto: Policja Do wypadku doszło w minioną sobotę po godz. 20. foto: Policja

Do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych przy ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim. Kierująca peugeotem nie zatrzymała się i pojechała dalej. Godzinę później policjanci zatrzymali 18-letnią mieszkankę gm. Ulhówek. Kobieta bawiła się na dyskotece. Miała prawo jazdy zaledwie od miesiąca.

Do wypadku doszło w minioną sobotę po godz. 20.

- Na monitoringu widać, że ciemny samochód uderza w osobę praktycznie schodzącego już z przejścia a następnie nie zatrzymując się i odjeżdża. Pieszy 33-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie został na obserwacji po przebadaniu przez lekarza. Policjanci operacyjni prześledzili drogę poruszania się pojazdu na monitoringu, gdzie widać, że samochód zjeżdża na parking dyskoteki - relacjonują policjanci. 

Stróże prawa na parkingu ujawnili ciemnego peugeota z uszkodzonym zderzakiem i zbitym reflektorem. Znaleźli też właściciela pojazdu. Mieszkanka gm. Ulhówek wspólnie z dwiema koleżankami, które były z nią w pojeździe, bawiły się na dyskotece.

Właścicielka pojazdu wyjaśniła, że jej samochodem jechała koleżanka, której się wydawało, że potraciła człowieka na przejściu, ale była w szoku i odjechała. 18-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. W chwili zdarzenia była trzeźwa. Policjanci zatrzymali sprawczyni prawo jazdy które miał od miesiąca.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl