Logo
Wydrukuj tę stronę

Szczebrzeszyn: Wypadek z udziałem motocyklisty

Do zdarzenia doszło w piątek przed południem w Szczebrzeszynie, fot. Szymon Łyciuk (zdjęcie poglądowe) Do zdarzenia doszło w piątek przed południem w Szczebrzeszynie, fot. Szymon Łyciuk (zdjęcie poglądowe)

26-letni motocyklista na łuku drogi nie zapanował nad pojazdem, motocykl przewrócił się i uderzył w samochód. Motocyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek przed południem na drodze krajowej nr 74 w Szczebrzeszynie, na terenie tzw. „Przedmieścia Szperówka”.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący motocyklem w kierunku Szczebrzeszyna, 26-letni mieszkaniec tej miejscowości na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Motocykl przewrócił się i wraz z kierującym przesunął się na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w jadącego w przeciwnym kierunku volkswagena. Kierowcą volkswagena był 31-letni mieszkaniec gminy Radecznica. Motocyklista z obrażeniami ciała, karetką pogotowia został przewieziony do szpitala - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej policji.

Kierowcy byli trzeźwi. Jak informują policjanci, najprawdopodobniej do zdarzenia doszło, ponieważ motocyklista jechał zbyt szybko, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl