Logo
Wydrukuj tę stronę

Nowe połączenia lotnicze z Lublina do Włoch

Inauguracja połączenia do Włoch odbędzie się w najbliższą niedzielę, fot. Szymon Łyciuk (zdjęcie poglądowe) Inauguracja połączenia do Włoch odbędzie się w najbliższą niedzielę, fot. Szymon Łyciuk (zdjęcie poglądowe)

Za kilka dni zostanie uruchomione połączenie lotnicze ze stolicy naszego województwa  do Mediolanu. W grudniu rozpoczną się loty do Werony.

Inauguracja połączenia do Włoch odbędzie się 29 października. Samoloty będą lądowały na głównym lotnisku Mediolanu, Malpensa. Loty realizowane dwa razy w tygodniu ma obsługiwać linia easyJet.

Drugie połączenie do Włoch, do Werony uruchamia linia Small Planet Airlines. Loty będą realizowane raz w tygodniu, od 23 grudnia do 24 lutego.

Od grudnia zawieszone zostaną połączenia do Dublina realizowane przez Rynaiar. Loty na tej trasie mają być wznowione pod koniec marca 2018 roku.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl