Reklama

Nowe połączenia lotnicze z Lublina do Włoch

Inauguracja połączenia do Włoch odbędzie się w najbliższą niedzielę, fot. Szymon Łyciuk (zdjęcie poglądowe) Inauguracja połączenia do Włoch odbędzie się w najbliższą niedzielę, fot. Szymon Łyciuk (zdjęcie poglądowe)

Za kilka dni zostanie uruchomione połączenie lotnicze ze stolicy naszego województwa  do Mediolanu. W grudniu rozpoczną się loty do Werony.

Inauguracja połączenia do Włoch odbędzie się 29 października. Samoloty będą lądowały na głównym lotnisku Mediolanu, Malpensa. Loty realizowane dwa razy w tygodniu ma obsługiwać linia easyJet.

Drugie połączenie do Włoch, do Werony uruchamia linia Small Planet Airlines. Loty będą realizowane raz w tygodniu, od 23 grudnia do 24 lutego.

Od grudnia zawieszone zostaną połączenia do Dublina realizowane przez Rynaiar. Loty na tej trasie mają być wznowione pod koniec marca 2018 roku.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us