Logo
Wydrukuj tę stronę

Zapomniała, gdzie zaparkowała i zgłosiła kradzież

Kobieta, jak się później okazało, zapomniała gdzie zaparkowała, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe Kobieta, jak się później okazało, zapomniała gdzie zaparkowała, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe

50-letnia mieszkanka Biłgoraja w piątkowe popołudnie powiadomiła policję o kradzieży wartego ponad 70 tysięcy złotych Nissana. Kobieta, jak się później okazało, zapomniała gdzie zaparkowała.

- Kobieta wyjechała na zakupy. Przez jakiś czas poruszała się po terenie miasta parkując samochód w różnych miejscach. Po pewnym czasie stwierdziła, że w miejscu w którym pozostawiła pojazd już go nie ma. Nie zwlekając, o fakcie kradzieży powiadomiła policję, która rozpoczęła poszukiwania nissana. 50 latka w trakcie składania zawiadomienia przypomniała sobie nagle, że zaparkowała samochód na innej ulicy niż sądziła - relacjonują policjanci.

Jak się okazało, policjanci, którzy pojechali sprawdzić tę informację, faktycznie odnaleźli pojazd w miejscu wskazanym przez właścicielkę. Kobieta przeprosiła policjantów i odjechała swoim autem.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl