Reklama
Reklama

Zapomniała, gdzie zaparkowała i zgłosiła kradzież

Kobieta, jak się później okazało, zapomniała gdzie zaparkowała, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe Kobieta, jak się później okazało, zapomniała gdzie zaparkowała, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe

50-letnia mieszkanka Biłgoraja w piątkowe popołudnie powiadomiła policję o kradzieży wartego ponad 70 tysięcy złotych Nissana. Kobieta, jak się później okazało, zapomniała gdzie zaparkowała.

- Kobieta wyjechała na zakupy. Przez jakiś czas poruszała się po terenie miasta parkując samochód w różnych miejscach. Po pewnym czasie stwierdziła, że w miejscu w którym pozostawiła pojazd już go nie ma. Nie zwlekając, o fakcie kradzieży powiadomiła policję, która rozpoczęła poszukiwania nissana. 50 latka w trakcie składania zawiadomienia przypomniała sobie nagle, że zaparkowała samochód na innej ulicy niż sądziła - relacjonują policjanci.

Jak się okazało, policjanci, którzy pojechali sprawdzić tę informację, faktycznie odnaleźli pojazd w miejscu wskazanym przez właścicielkę. Kobieta przeprosiła policjantów i odjechała swoim autem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us