Logo
Wydrukuj tę stronę

Krasnystaw: Ostatnie pożegnanie tragicznie zmarłej policjantki

St. sierż. Magda Dolebska była policjantką Wydziału Ruchu Drogowego Krasnostawskiej Komendy, foto: Policja St. sierż. Magda Dolebska była policjantką Wydziału Ruchu Drogowego Krasnostawskiej Komendy, foto: Policja

Ostatnie pożegnanie st. sierż. Magdaleny Dolebskiej odbędzie się w sobotę w kościele pw. M.B.P. w Krasnymstawie. Pogrzeb odbędzie się na miejscowym cmentarzu parafialnym. Policjantka zginęła tragicznie w środę podczas pełnienia służby.

St. sierż. Magda Dolebska była policjantką Wydziału Ruchu Drogowego Krasnostawskiej Komendy. W Policji służyła od pięciu lat.

- Wielokrotnie nagradzana była za sumienność, zaangażowanie i aktywność. Organizowała i uczestniczyła w spotkaniach z mieszkańcami naszego powiatu mówiąc o bezpieczeństwie na drodze. Szczególnie angażowała się w edukowanie dzieci i młodzieży. St. sierż. Magdalena Dolebska do końca wypełniała rotę ślubowania policjanta, strzegąc bezpieczeństwa Państwa i obywateli, nawet z narażeniem życia. Zapamiętamy ja jako wspaniałą koleżankę i serdeczną przyjaciółkę. Dla wszystkich była ciepła, miła i życzliwa - napisali jej koledze z krasnostawskiej komendy. 

Przypomnijmy, do tragicznego wypadku doszło 18 października w Łopienniku Nadrzecznym. W tył oznakowanego radiowozu, który zabezpieczał kolizję drogową, wjechał renault. Dwoje funkcjonariuszy z poważnymi obrażeniami zostało przewiezionych do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się uratować 32-letniej policjantki.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl