Reklama
Reklama
Kudlicki

Dostał wodę zamiast kawy, wrócił z siekierą i uszkodził automat [FILM]

Mężczyzna siekierą uszkodził kamerę zainstalowaną przy automacie, foto: Policja Mężczyzna siekierą uszkodził kamerę zainstalowaną przy automacie, foto: Policja

32-latek z powiatu tomaszowskiego wcześnie rano przyjechał rowerem na myjnię, by napić się kawy z automatu. Zamiast napoju z kofeiną dostał wodę. Rozzłoszczony pojechał do domu, wrócił z siekierą i uszkodził kamerę zainstalowaną przy automacie.

Do tego nietypowego zdarzenia doszło w miniony czwartek tuż po godz. 6:00.

- Na teren myjni mieszczącej się w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Żwirki i Wigury przyjechał rowerem mężczyzna. Podszedł do automatu po kawę. Gorącego napoju z kofeiną jednak nie otrzymał. Bo zamiast czarnej kawy, do kubka popłynęła sama woda. Ten fakt tak bardzo go zbulwersował, że wrócił do domu i w niecałą godzinę był już z powrotem na miejscu, tym razem z siekierą w ręku. Ze złości mężczyzna zaczął uderzać tym ostrym narzędziem uszkadzając zainstalowaną przy automacie kamerę. Następnie jak gdyby nigdy nic odjechał - relacjonują tomaszowscy policjanci.

Właściciel powstałe szkody wycenił na 600 złotych. 

Sprawcą okazał się 32-letni mieszkaniec miasta. Podczas przesłuchania sprawca przyznał się, że to zrobił i wyjaśnił dlaczego. Mężczyzna usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia, za które kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Media

1 komentarz

  • hmm
    hmm środa, 18 październik 2017 20:54 Link do komentarza

    w stanach podalby do sądu wlascicieli automatu za probe oszustwa i by wygrał

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us