Reklama
Reklama

Wielącza: Cztery osoby potrącone na przejściu

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 74, foto: Policja Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 74, foto: Policja

Peugeot wjechał w cztery osoby, które przechodziły przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych w Wielączy. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

Do wypadku doszło w ostatnią sobotę, około godziny 18.00, na drodze krajowej nr 74. 

- Z ustaleń Policji wynika, że kierująca peugeotem 67-letnia mieszkanka Zamościa na oznakowanym przejściu dla pieszych nie ustąpiła pierwszeństwa czterem pieszym. W wyniku zderzenia z pojazdem dwie piętnastoletnie piesze trafiły do szpitala. Jedna z nich po badaniach, które wykazały ogólne potłuczenia ciała, opuściła placówkę służby zdrowia. Jej koleżanka miała mniej szczęścia. Musiała pozostać w szpitalu. W wypadku brały udział jeszcze dwie piesze, 72 i 73-letnie kobiety doznały ogólnych potłuczeń ciała, na szczęście ich stan zdrowia nie wymagał konsultacji szpitalnej - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji.

Wszystkie poszkodowane to mieszkanki gminy Zamość.

Kierująca peugeotem była trzeźwa. Policjanci zatrzymali jej uprawnienia do kierowania pojazdami. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym odpowie przed sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us