Reklama

Tomaszów Lub: Ostra amunicja w domu 62- latka

Policjanci ujawnili ponad 80 sztuk ostrej amunicji, foto: Policja Policjanci ujawnili ponad 80 sztuk ostrej amunicji, foto: Policja

Policjanci tomaszowskiej komendy zabezpieczyli ponad 80 sztuk ostrej amunicji. Właściciel tłumaczył się, że nie wiedział, że posiadanie tego typu przedmiotów jest nielegalne. Jak powiedział, posiada naboje, bo był kiedyś wojskowym i myśliwym.

Wczoraj funkcjonariusze weszli na posesję 62- latka w gm. Tomaszów Lubelski. Posiadali informację, że mężczyzna może mieć w domu ostrą amunicję.

Jak informują policjanci, w trakcie przeszukania ujawnili ponad 80 sztuk ostrej amunicji do tzw. broni długiej i krótkiej o różnej długości od 2,4 cm do 7,5 cm. Właściciel tłumaczył się tym, że jest byłym wojskowym i myśliwym a amunicja po prostu mu została. Na pytanie policjantów co stało się z bronią odpowiedział, że została mu odebrana.

Policjanci po sprawdzeniu mężczyzny w systemie, dowiedzieli się, że miał wcześniej notowania kryminalne z różnych artykułów w kodeksie karnym.

Teraz sąd zdecyduje o dalszym losie mężczyzny, grozi mu od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us