Logo
Wydrukuj tę stronę

Uchanie: Nielegalna plantacja konopi

Nielegalna hodowla liczyła kilkanaście roślin, foto: Policja Nielegalna hodowla liczyła kilkanaście roślin, foto: Policja

Hrubieszowscy kryminalni zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Uchanie, który na swojej posesji za budynkami gospodarczymi uprawiał konopie indyjskie. Nielegalna hodowla liczyła kilkanaście roślin o wysokości od blisko 1,5 m do 2,5 m. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Policjanci z hrubieszowskiej komendy we wtorek weszli na teren posesji w gminie Uchanie. Posiadali informacje, że 22-letni mężczyzna może uprawiać tam konopie indyjskie. Podejrzenia okazały się trafne. Za budynkami gospodarczymi funkcjonariusze ujawnili w sumie 13 sadzonek tej rośliny o wysokości od 1,5 m do 2,5 m.

Nielegalna uprawa została zlikwidowana i zabezpieczona. Mężczyzna już usłyszał zarzuty w tej sprawie. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl