Reklama

Uchanie: Nielegalna plantacja konopi

Nielegalna hodowla liczyła kilkanaście roślin, foto: Policja Nielegalna hodowla liczyła kilkanaście roślin, foto: Policja

Hrubieszowscy kryminalni zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Uchanie, który na swojej posesji za budynkami gospodarczymi uprawiał konopie indyjskie. Nielegalna hodowla liczyła kilkanaście roślin o wysokości od blisko 1,5 m do 2,5 m. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Policjanci z hrubieszowskiej komendy we wtorek weszli na teren posesji w gminie Uchanie. Posiadali informacje, że 22-letni mężczyzna może uprawiać tam konopie indyjskie. Podejrzenia okazały się trafne. Za budynkami gospodarczymi funkcjonariusze ujawnili w sumie 13 sadzonek tej rośliny o wysokości od 1,5 m do 2,5 m.

Nielegalna uprawa została zlikwidowana i zabezpieczona. Mężczyzna już usłyszał zarzuty w tej sprawie. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us