Logo
Wydrukuj tę stronę

Tragiczny wypadek w Stawie Noakowskim. Zginął 31-latek przygnieciony przez ciągnik

Ciągnik przewrócił się przygniatając 31-latka, foto: Policja Ciągnik przewrócił się przygniatając 31-latka, foto: Policja

Tragiczne wypadek wydarzył się w poniedziałek w Stawie Noakowskim w powiecie zamojskim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna jadąc ciągnikiem rolniczym z doczepionymi dwoma wozami na śliskiej nawierzchni nie zapanował nad pojazdem. Ciągnik przewrócił się przygniatając mężczyznę. 31-latek zmarł.

Do zdarzenia doszło w godzinach przedpołudniowych.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż 31-letni mieszkaniec gminy Nielisz wykonując prace polowe ciągnikiem rolniczym, zjeżdżając ze wzniesienia, wpadł w poślizg. Ciągnik przewrócił się, a on sam został przygnieciony. Razem z nim jechał również 57-letni mężczyzna. Jemu udało się w porę zeskoczyć z pojazdu, nie odniósł żadnych obrażeń.

Reanimacja 31-latka nie powiodła się. Mężczyzna zmarł. Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Zamościu.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl