Tragiczny wypadek w Stawie Noakowskim. Zginął 31-latek przygnieciony przez ciągnik

Ciągnik przewrócił się przygniatając 31-latka, foto: Policja Ciągnik przewrócił się przygniatając 31-latka, foto: Policja

Tragiczne wypadek wydarzył się w poniedziałek w Stawie Noakowskim w powiecie zamojskim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna jadąc ciągnikiem rolniczym z doczepionymi dwoma wozami na śliskiej nawierzchni nie zapanował nad pojazdem. Ciągnik przewrócił się przygniatając mężczyznę. 31-latek zmarł.

Do zdarzenia doszło w godzinach przedpołudniowych.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż 31-letni mieszkaniec gminy Nielisz wykonując prace polowe ciągnikiem rolniczym, zjeżdżając ze wzniesienia, wpadł w poślizg. Ciągnik przewrócił się, a on sam został przygnieciony. Razem z nim jechał również 57-letni mężczyzna. Jemu udało się w porę zeskoczyć z pojazdu, nie odniósł żadnych obrażeń.

Reanimacja 31-latka nie powiodła się. Mężczyzna zmarł. Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Zamościu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us