Logo
Wydrukuj tę stronę

Wypadek w Różańcu. Ranne są dzieci

Dwoje dzieci zostało rannych w wypadku, foto: Policja Dwoje dzieci zostało rannych w wypadku, foto: Policja

Dwoje dzieci trafiło do szpitala po wypadku do którego doszło dzisiaj około godziny 7:40 w Różańcu (pow. biłgorajski). Bmw zderzyło się oplem. Ranna została także kierująca oplem kobieta.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że 42 letnia kobieta, mieszkanka gminy Tarnogród, która kierowała samochodem osobowym m-ki opel podczas wykonywania manewru skrętu w lewo na posesję prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka 24 latkowi z gminy Łukowa, który kierował BMW. Wraz z kobietą oplem podróżowało troje dzieci, dwie 12 letnie dziewczynki i 6 letni chłopczyk. W wyniku zderzenia 42 latka oraz 12 letnia dziewczynka z obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitala w Biłgoraju, z kolei 6 latek został przetransportowany do szpitala w Lublinie.

Do szpitala trafił również 24 latek, nie odniósł poważnych obrażeń.

Kierowcy byli trzeźwi. Obecnie pod nadzorem prokuratury ustalane są wszelkie okoliczności zdarzenia.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl