Logo
Wydrukuj tę stronę

18-latek uciekał przed policją, spowodował wypadek

Do wypadku doszło minionej nocy w Woli Radzięckiej, foto: Policja Do wypadku doszło minionej nocy w Woli Radzięckiej, foto: Policja

18-letni kierowca seata uciekał przed policją. Na łuku drogi pojazd wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewa. Ranny w wypadku został 16-letni pasażer. Okazało się, że kierowca nie ma prawa jazdy a samochód należący do członka rodziny zabrał bez jego zgody.

Do wypadku doszło minionej nocy w Woli Radzięckiej w powiecie biłgorajskim. 

Jak informują mundurowi, około godziny 00:30 policjanci z uwagi na podejrzenie kierowania w stanie po użyciu alkoholu lub środków odurzających podjęli próbę zatrzymania do kontroli drogowej kierowcę seata. Kierowca minął policjantów i zaczął uciekać. Mundurowi używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych podjęli pościg.

- W pewnym momencie na łuku drogi policjanci stracili z oczu kierowcę seata. Po chwili okazało się, że w Woli Radzięckiej na łuku drogi kierowca, który uciekał przed policją stracił panowanie nad pojazdem w wyniku, czego jego pojazd został wyrzucony z drogi i uderzył w przydrożne drzewa. W rozbitym samochodzie znajdował się 16 latek, który z i obrażeniami ciała przebywa w szpitalu. Z miejsca wypadku oddalił się 18 letni kierowca seata oraz drugi 16 latek będący pasażerem - relacjonują policjanci.

Młodzi mężczyźni zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy. Jak się okazało nie doznali poważnych obrażeń.

Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi, to mieszkańcy gminy Frampol.

Policjanci informują, że kierowca przyznał się do spowodowania wypadku. Okazało się, że młodzieniec nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami a samochód, którym jechali zabrał od członka rodziny bez jego zgody.

18 latek przebywa w szpitalu. Mężczyzna usłyszy zarzuty spowodowania wypadku. Obecnie trwa wyjaśnianie wszelkich okoliczności tego zdarzenia.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl