Logo
Wydrukuj tę stronę

Kto widział Annę Czarniecką?

Zaginiona Anna Czarniecka, foto: Policja Zaginiona Anna Czarniecka, foto: Policja

Krasnostawscy policjanci poszukują zaginionej 62-letniej Anny Czarnieckiej. Kobieta w nocy 24 września wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policja apeluje o pomoc do osób, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej.

Jak informuje policja, Anna Czarniecka - mieszkanka Krasnegostawu - w nocy 24 września pomiędzy godz. 3:00-5:00 wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie wróciła. Nie nawiązała też kontaktu z najbliższymi.

Rysopis zaginionej: wzrost 164cm, waga około 50 kg, sylwetka szczupła, włosy ciemne do ramion, twarz trójkątna, oczy niebieskie, posiada bliznę na prawym policzku. W chwili zaginięcia ubrana była w ciemne spodnie, czarną chustkę, buty na płaskim obcasie koloru czarnego. Miała ze sobą czarną torebkę.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr tel. 82 57 56 290 lub 997/112.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl