Reklama

15-latek na motocyklu uciekał przed policjantami

foto: Policja foto: Policja
15-latek z gm. Lubycza Królewska nie zatrzymał się do kontroli i próbował uciec przed policjantami. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Okazało się, że pojazd nie ma tablic rejestracyjnych a kierowca jechał bez prawa jazdy.

Do zdarzenia doszło w piątek w godzinach wieczornych w Machnowie Starym(pow. tomaszowski).

- Policjanci z Posterunku w Lubyczy Królewskiej zauważyli jadący po drodze publicznej motocykl, który nie miał tablic rejestracyjnych. Mundurowi używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych wydali kierującemu sygnał do zatrzymania się, jednak ten nie reagował i kontynuował dalszą jazdę. Policjanci rozpoczęli pościg za kierowcą jednośladu. Po przejechaniu kilkuset metrów zatrzymali uciekiniera udaremniając mu dalsza jazdę - informuje Monika Ryczek z tomaszowskiej policji. 

Jednośladem kierował 15-latek z gminy Lubycza Królewska. Młodzieniec tłumaczył, że nie zatrzymał się do kontroli, ponieważ przestraszył się konsekwencji. A na sumieniu miał brak uprawnień do kierowania motocyklem, który nie był w ogóle dopuszczony do ruchu.

15-latek został przekazany pod opiekę rodzinie. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us