Reklama

Tragiczny wypadek w Nieliszu. Nie żyje 64-letni mężczyzna

foto: Policja foto: Policja
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj na DW-837 w Nieliszu. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierowca Mitsubishi z nieustalonych przyczyn najechał na tył poprzedzającego go samochodu marki Honda. W następstwie uderzenia stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, którym w tym czasie poruszał się motorowerzysta. Kierujący jednośladem 64-latek w wyniku zderzenia z Mitsubishi zmarł na miejscu.

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych i motoroweru doszło wczoraj przed południem na drodze wojewódzkiej DW-837 w Nieliszu.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 45-letni mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego podróżował samochodem marki Mitsubishi od strony miejscowości Krzak w kierunku Nielisza. Z nieustalonych na tę chwilę przyczyn, na prostym odcinku drogi, najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Honda. Bezpośrednio po uderzeniu samochód Mitsubishi zjechał na przeciwny pas ruchu i zaczął dachować. W trakcie dachowania uderzył w motorowerzystę, który w tym czasie prawidłowo poruszał się w kierunku Zamościa - informuje  Katarzyna Szewczuk z zamojskiej policji. - Niestety pomimo podjętej na miejscu akcji reanimacyjnej 64-letni motorowerzysta z gminy Nielisz zginął na miejscu. Do szpitala trafił również 45-letni kierowca Mitsubishi wraz z dwojgiem małoletnich pasażerów. 67-latek z Hondy i podróżujące z nim mieszkanki Zamościa w wieku 62 i 87 lat nie wymagali hospitalizacji - dodaje. 

Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin pracowali policjanci. W czynnościach uczestniczył również prokurator i biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. W tym czasie DW-837 była nieprzejezdna. Kierowcy, którzy podróżowali tą trasą, musieli się liczyć z utrudnieniami i korzystać z objazdów.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us