Reklama

34-latek przewrócił się na crossie

foto: Policja foto: Policja
W Kawęczynie, 34-latek przewrócił się na motocyklu. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

- O zdarzeniu z udziałem motocyklisty dyżurny zamojskiej komendy policji został powiadomiony w sobotę około godziny 21:45. Doszło do niego w miejscowości Kawęczyn na polnej drodze biegnącej w kierunku miejscowości Gorajec. Pojechali tam policjanci ze Zwierzyńca. Zgłaszający wyjaśnił mundurowym, że wspólnie z kolegą jechali samochodem drogą pomiędzy polami. Nagle zauważyli przewrócony motocykl a kilka metrów dalej leżącego mężczyznę w stroju do jazdy motocyklem crossowym. Sprawdzili jego funkcje życiowe, mężczyzna był przytomny, ale nie był w stanie nic powiedzieć - relacjonuje Dorota Krukowska – Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji

Policjanci ustalili, że motocyklista to 34-letni mieszkaniec gminy Szczebrzeszyn. Załoga karetki pogotowia przetransportowała go do szpitala celem wykonania dalszych badań.

Od kierującego motocyklem policjanci wyczuli woń alkoholu, jednak mężczyzna nie był w stanie poddać się badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Dlatego też pobrano od niego krew. Wynik wykaże, stan jego trzeźwości w czasie zdarzenia.

Motocykl marki Suzuki typu cross, którym poruszał się 34-latek nie posiadał tablic rejestracyjnych. Jak się okazało 34-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us