Reklama

Pożar w gminie Krasnobród. Spłonęły auta i maszyny rolnicze

foto: Policja foto: Policja
Do pożaru doszło w poniedziałek, w jednej z miejscowości gm. Krasnobród. Ogień strawił budynek gospodarczy, w którym zaparkowane były pojazdy i maszyny rolnicze. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Właścicielka wstępnie oszacowała straty na kwotę około 200 tys. zł. Jak informuje policja, prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w jednym z pojazdów.

- O pożarze budynku gospodarczego na posesji w jednej z miejscowości gminy Krasnobród dyżurny zamojskiej Policji został powiadomiony wczoraj kilka minut po godzinie 13:00. Służby ratunkowe zaalarmowała właścicielka posesji, która będąc w domu usłyszała dobiegający z podwórza „dziwny” hałas, a gdy wyjrzała przez okno zauważyła wydobywające się z garażu płomienie. Wtedy natychmiast zadzwoniła na numer alarmowy 112. Pożar gasiły zastępy straży pożarnej z Zamościa oraz z kilku okolicznych Ochotniczych Straży Pożarnych. Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał - relacjonuje Dorota Krukowska – Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Budynek gospodarczy o drewnianej konstrukcji obity blachą wykorzystywany był jako garaż. Znajdowały się tam dwa pojazdy osobowe, dwa ciągniki rolnicze oraz kilka maszyn rolniczych, jak też silniki elektryczne. Garaż uległ całkowitemu spaleniu, nadpalony został także przylegający do niego budynek murowany. Znajdujące się wewnątrz garażu pojazdy i sprzęt również uległy spaleniu. Wartość poniesionych strat 47-letnia właścicielka oszacowała na kwotę około 200 tys.zł.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobnie przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w jednym z zaparkowanych w garażu samochodów.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniamy sprawę i ustalamy dokładne okoliczności pożaru.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us