Reklama
Reklama

Dachowanie audi. 4 osoby trafiły do szpitala

Do wypadku doszło na trasie Podhucie-Wieprzów, foto: Policja Do wypadku doszło na trasie Podhucie-Wieprzów, foto: Policja

Kierujący audi na luku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i dachował. W samochodzie znajdowało się czworo pasażerów w tym dwoje dzieci w wieku 4 i 14 lat. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek po godz. 19:40 na trasie Podhucie-Wieprzów (pow. tomaszowski).

Jak informuje policja, 32-letni mieszkaniec gm. Krynice, jadąc audi, na łuku drogi zjechał do rowu a następnie uderzył w pień drzewa. Oprócz mężczyzny w pojeździe znajdowało się jeszcze czworo pasażerów w tym dwoje dzieci w wieku 4 i 14 lat. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala.

Starsza dziewczynka - jak wynikało ze wstępnych badań - doznała złamania lewej ręki. Pozostali poszkodowani po udzieleniu pomocy medycznej zostali zwolnieni ze szpitala.

Policjanci apelują o rozwagę i zachowanie szczególnej ostrożności na drogach.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us