Reklama
Reklama

Okradł ulicznego akordeonistę

Ukradł akordeoniście 20 zł, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe) Ukradł akordeoniście 20 zł, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe)

Policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca Hrubieszowa, który odpowie za kradzież rozbójniczą. Mężczyzna w centrum miasta podszedł do grającego na akordeonie 40-latka i ukradł mu z futerału 20 zł. Zagroził muzykowi pobiciem.

Do zdarzenia doszło na hrubieszowskim deptaku w centrum miasta.

Policjanci ustalili, że do grającego na akordeonie 40-letniego mieszkańca powiatu sokołowskiego podszedł mężczyzna, a następnie skradł z futerału instrumentu 20 zł. Kiedy poszkodowany muzyk zaczął prosić mężczyznę, aby mu nie zabierał pieniędzy, wówczas sprawca zagroził mu pobiciem, a następnie uciekł.

Funkcjonariusze zatrzymali złodzieja. To 33-letni mieszkaniec Hrubieszowa. W chwili zatrzymania miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut dopuszczenia się kradzieży rozbójniczej za którą kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us