18-latek spowodował wypadek. Prawo jazdy miał od miesiąca

foto: Policja foto: Policja
18-letni kierujący Skodą na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bok jadącego z przeciwka Citroena. 37-letni kierujący tym pojazdem trafił do szpitala. Policjanci informują, że przyczyną wypadku była nadmierna prędkość. Mundurowi zatrzymali 18-latkowi prawo jazdy, które posiadał zaledwie od miesiąca.

Do wypadku drogowego doszło wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 850.

- Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że 18-letni mieszkaniec gm. Hrubieszów kierujący Skodą jechał od miejscowości Czartowczyk w kierunku miejscowości Przewale. Młody kierowca na skutek niedostosowania prędkości do panujących warunków, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bok jadącego z naprzeciwka Citroena. W wyniku zderzenia się pojazdów 37-letni mieszkaniec gm. Rachanie kierujący Citroenem został zabrany do szpitala. 18-latek oraz jego pasażerka nie potrzebowali pomocy medycznej. Badanie trzeźwości kierujących wykazało, że byli trzeźwi. - informuje Małgorzata Pawłowska z tomaszowskiej policji.

Mundurowi, za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, zatrzymali 18-latkowi prawo jazdy, które posiadał zaledwie od miesiąca. Zatrzymane zostały również dowody rejestracyjne pojazdów z uwagi na ich uszkodzenia.

Apelujemy o jazdę zgodną z obowiązującymi przepisami i limitami prędkości.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us