Reklama

Policjanci nagrali brawurową jazdę kierujących VW i BMW

foto: Policja foto: Policja
Brawurową jazdę 43-letniej kierującej VW i 47-letniego kierującego BMW przerwali wczoraj tomaszowscy policjanci. Obywatele Ukrainy pędzili S-17 prawie 180 km/h. Ich jazdę zarejestrował policyjny videorejestrator.

Do zdarzenia doszło wczoraj w Jezierni.

- Policjanci pełniący służbę z wykorzystaniem videorejestratora zarejestrowali „wyścig” dwóch osobówek na S-17. Na jednym pasie ruchu, 43-letnia kierująca VW jechała z prędkością 176km/h, a na drugim 47-letni kierujący BMW jechał z prędkością 175km/h. Dopuszczalna prędkości na tym odcinku drogi to 120 km/h. Mundurowi zatrzymali do kontroli kierujących. Obywatele Ukrainy za jazdę z nadmierną prędkością otrzymali mandaty karne w kwocie po 1500 zł. Na ich konta wpłynęło również po 13 punktów karnych. - informuje Małgorzata Pawłowska, z tomaszowskiej policji.

Apelujemy o jazdę zgodną z obowiązującymi limitami prędkości.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us