Reklama
Reklama

Kultura

Zamojski Festiwal Książki

23 i 24 maja Książnica Zamojska zaprasza na kolejną ósmą edycję Zamojskiego Festiwalu Książki. - Podczas tegorocznych wydarzeń festiwalowych promować będziemy twórczość Zbigniewa Herberta, w związku z obchodzonym Rokiem tego poety, eseisty i dramaturga - informują organizatorzy.

Short Waves on Tour 2018

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na SHORT WAVES ON TOUR 2018 czyli objazdowy konkurs polskich filmów krótkometrażowych. W programie zamojskiej odsłony festiwalu znajdzie się zestaw pięciu najlepszych krajowych produkcji – fabuł, animacji i dokumentów, prezentowanych podczas Short Waves Festival 2018 w Poznaniu. W Zamościu SHORT WAVES ON TOUR 2018 odbędzie się w 25 maja /piątek/ 2018 o godz. 19:00. To najbardziej treściwy festiwal krótkiego kina.

Zamość: Patriotyczny koncert z udziałem polskich gwiazd

Halina Mlynkova, Marika, Kasia Malejonek, Ania Szafraniec oraz inne gwiazdy polskiej sceny muzycznej wystąpią w Zamościu. Wokalistkom towarzyszyć będzie zespół Maleo Reggae Rockers. Patriotyczny koncert pod hasłem „Morowe Panny Wyklęte” odbędzie się już 27 maja.

Szubińska w BWA

"Gram w zielone" - to tytuł wystawy Barbary Szubińskiej, którą można oglądać w Biurze Wystaw Artystycznych Galerii Zamojskiej. Wernisaż odbył się 15 maja. Publikujemy zdjęcia.

Kolejne sukcesy "Zamojszczyzny"

Reprezentacja ZPiT „Zamojszczyzna” biorąca udział w miniony weekend w prestiżowym XVII Królewskim Turnieju Tańców Polskich w Wilanowie powróciła z niemałymi sukcesami. Spośród 23 ośrodków tanecznych z całej Polski tancerze z Zamościa byli aż w 5 finałach konkursu.

Weekend z Millennium Docs Against Gravity

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na Weekend z Millennium Docs Against Gravity (18-20 maja 2018, godz. 19:00). W tym roku w programie festiwalu obecna będzie polska kinematografia dokumentalna, która w ostatnich latach podbija festiwale filmowe na całym świecie, niejednokrotnie zdobywając większą sławę za granicą niż w kraju.

Zamojski Festiwal Książki. Publikujemy program

Książnica Zamojska im. S. K. Zamoyskiego w Zamościu zaprasza na kolejną - ósmą - edycję Zamojskiego Festiwalu Książki. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23 - 24 maja. Portal ezamosc.pl patronuje Festiwalowi medialnie.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us