Reklama

Słowiańskie harce - pożeganie wakacji w Zamościu

Plakat, źródło: materiał nadesłany Plakat, źródło: materiał nadesłany

Zamojski Dom Kultury zaprasza na pożegnanie wakacji. Impreza ph. „Słowiańskie harce” odbędzie się w najbliższą sobotę 26 sierpnia. W programie widowisko ognia i pokaz akrobatyczny oraz warsztaty parkour, free run, chodzenia na szczudłach, żonglerki i władania ogniem.

- Koniec wakacji jest dla nas idealnym pretekstem do dobrej zabawy. W godz. 11:00-13:00 coś dla ciała – zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na warsztaty parkour, free run, a także chodzenia na szczudłach, żonglerki, władania ogniem. Chcemy zarazić wszystkich zdrowym stylem życia, przekonać do spędzania wolnego czasu w ruchu, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Warsztaty odbędą się na terenach zielonych przy Zamojskim Domu Kultury. Poprowadzą je członkowie grupy Stunt Movements i Teatru Ognia „Utopia”. - informuje Katarzyna Figura z ZDK.

O godz. 20:00 instruktorzy porannych warsztatów specjalnie na tę okazję przygotowali spektakl pełen niezwykłych efektów – widowisko ognia i pokaz akrobatyczny. Zapraszamy do Parku Miejskiego (miejsce dawnej szachownicy). Wstęp wolny.

Wydarzenie odbywa się w ramach Stacji Kreatywnej Szóstej – Podróż /SOS dla młodzieżowych inicjatyw/ dofinansowanej z Urzędu Miasta Zamość.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us