Reklama

NAMIBIA - spotkanie podróżnicze w ZDK

Plakat, materiał nadesłany Plakat, materiał nadesłany
To już ostatnie w tym roku spotkanie podróżnicze w Zamojskim Domu Kultury ph. "Palcem po mapie". Tematem spotkania będzie "Namibia".

"Namibia potrafi zaskakiwać. Tu jest się bardzo blisko przyrody – czasem aż za blisko, gdy słonie rozgoszczą się na campingu, a lwy przejmą turystyczny szlak. Po kilku wyprawach fiordy jeszcze nie jedzą nam z ręki, ale gepardy i owszem. Fascynujące jest też życie miejscowych ludzi: damy Herero noszą wiktoriańskie suknie, ich siostry Himba słyną z oryginalnych rytuałów piękności, zaś Buszmeni spokojnie przetrwaliby kres cywilizacji mając busz." - czytamy w opisie wydarzenia.

O gościach: Anka Olej-Kobus i Krzysztof Kobus. Piszą, fotografują, prowadzą warsztaty dla dzieci i multimedialne prezentacje od przedszkola do seniora. Anka pilotuje grupy, Krzysztof bywa zalatany dronem. Prowadzą portale: TravelPhoto.pl i AfrykAnka.pl. Ich najnowszą książką jest "Namibia. Przez pustynię i busz”.

Spotkanie zaplanowano na 7 grudnia. Rozpocznie się o godz. 17:00 w sali kawiarnianej ZDK. Wstęp wolny.

Spotkania z cyklu „Palcem po mapie” dofinansowane są z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2022 rok.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us