Reklama

Święto kina w "Stylowym"

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na Święto Kina. W najbliższą niedzielę, 30 października 2022 bilet na każdy seans będzie kosztować tylko 10 złotych. To ogólnopolska akcja, której ideą jest upowszechnianie sztuki filmowej i promowanie kina jako rozrywki dostępnej dla wszystkich.

Repertuar zaplanowany na 30 października będzie naprawdę bogaty - każdy znajdzie coś dla siebie! Tego dnia na ekranach: ANIA - wzruszający film o Annie Przybylskiej; BEJBIS – najnowsza komedia Andrzeja Saramonowicza, twórcy kultowych „Testosteronu” i „Lejdis”; BLACK ADAM – gigantyczne widowisko pełne superbohaterów; MEDJUGORJE - pierwszy kinowy film o objawieniach w Medjugorje. W repertuarze dla najmłodszych KOPCIUSZEK I KAMIEŃ ŻYCIA - animacja, która aż tętni od porywających przygód i magicznych bohaterów. Dla miłośników horrorów: EGZORCYZMY SIOSTRY ANN –przerażająca historia siostry Ann, młodej zakonnicy, pierwszej w historii kobiety, której kościół katolicki zezwolił wykonania obrzędu egzorcyzmu; HALLOWEEN. FINAŁ - Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) po raz ostatni staje do walki z wcieleniem zła, Michaelem Myersem. Tylko jedno z nich przeżyje…W repertuarze sali studyjnym: ZDARZYŁO SIĘ – film nagrodzony Złotym Lwem na festiwalu w Wenecji. To poruszająca opowieść o kobiecie walczącej o prawo do decydowania o własnym ciele i życiu.

Zapraszamy do wspólnego świętowania. Szczegółowe informacje, repertuar, sprzedaż biletów: www.stylowy.net

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us