Logo
Wydrukuj tę stronę

Zwierzyniec: Trwa Międzynarodowy Plener Ilustratorów

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
"Ziemia i ja - z jednego jesteśmy ducha" - to hasło XXXVII Międzynarodowego Pleneru Ilustratorów, który odbywa się w Zwierzyńcu. Biorą w nim w nim udział artyści z Polski i zagranicy.

"Każdego dnia mamy możliwość bratać się z naturą. Dbać o nią i poczuć z nią jedność. Każdego dnia możemy przyczynić się do poprawy kondycji naszej planety." - informują organizatorzy z Biura Wystaw Artystycznych Galerii Zamojskiej.

W plenerze udział biorą: Joanna Hrk, Franciszek Maśluszczak, Dariusz Piekut, Elżbieta Wasiuczyńska, Magdalena Wosik, Piotr Rychel, Magdalena Żmijowska, Aleksandra Michalska – Szwagierczak, Stanisław Ożóg, Elżbieta Dudek, Dorota Pietrzyk, Jerzy Ty burski, Jarosława Galkun, Oleksandr Korowaj, Zoriana Opanaszczuk.

Podczas pleneru odbędzie się otarcie wystawy ilustracji powstałych podczas ubiegłorocznego pleneru – „Najpiękniejsze polskie utwory poetyckie”. Wernisaż zaplanowano na 19 sierpnia, w BWA Galerii Zamojskiej. Początek o godz. 17:00.Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl