Reklama

Zwierzyniec: Trwa Międzynarodowy Plener Ilustratorów

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
"Ziemia i ja - z jednego jesteśmy ducha" - to hasło XXXVII Międzynarodowego Pleneru Ilustratorów, który odbywa się w Zwierzyńcu. Biorą w nim w nim udział artyści z Polski i zagranicy.

"Każdego dnia mamy możliwość bratać się z naturą. Dbać o nią i poczuć z nią jedność. Każdego dnia możemy przyczynić się do poprawy kondycji naszej planety." - informują organizatorzy z Biura Wystaw Artystycznych Galerii Zamojskiej.

W plenerze udział biorą: Joanna Hrk, Franciszek Maśluszczak, Dariusz Piekut, Elżbieta Wasiuczyńska, Magdalena Wosik, Piotr Rychel, Magdalena Żmijowska, Aleksandra Michalska – Szwagierczak, Stanisław Ożóg, Elżbieta Dudek, Dorota Pietrzyk, Jerzy Ty burski, Jarosława Galkun, Oleksandr Korowaj, Zoriana Opanaszczuk.

Podczas pleneru odbędzie się otarcie wystawy ilustracji powstałych podczas ubiegłorocznego pleneru – „Najpiękniejsze polskie utwory poetyckie”. Wernisaż zaplanowano na 19 sierpnia, w BWA Galerii Zamojskiej. Początek o godz. 17:00.


Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us