Logo
Wydrukuj tę stronę

ZLT: „Bóg mordu” Wyróżniony

fot. Bartek Warzecha, fot. Bartek Warzecha,
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zaprezentuje dziś w Zamościu spektakl "Bóg mordu". To przedostatni teatr w programie 47. Zamojskiego Lata Teatralnego.

"Teatr nerwów, ponieważ to właśnie one rządzą bohaterami. Konwenanse w jakich zostali wychowani powodują, że teoretycznie wiedzą, jak mają się zachować, również w niezręcznej sytuacji. Jednak impulsy są silniejsze i wszyscy tego dnia tracą cierpliwość, a na jaw wychodzi mroczna część ludzkiej natury. Przyczyną całego zamieszania jest bójka dwóch chłopców, która staje się pretekstem do spotkania rodziców pragnących kulturalnie rozwiązać konflikt. Kulturalnie jest na początku, ale nawet wtedy widać więcej pozorów niż uprzejmości." - czytamy w opisie spektaklu.

Widowisko już dzisiaj (6.07) na scenie Zamojskiego Domu Kultury. Wstęp jest biletowany. 


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl