Reklama

"... do Bolesława Leśmiana"

Prace można wrzucić do leśmianowskiej skrzynki pocztowej w holu ZDK,foto: materiał nadesłany Prace można wrzucić do leśmianowskiej skrzynki pocztowej w holu ZDK,foto: materiał nadesłany

Zamojski Dom Kultury ogłosił Konkurs Literacki p.n. "... do Bolesława Leśmiana". Uczestnicy muszą nadesłać utwór literacki (lub jego fragment) o dowolnej tematyce i formie: wiersz, prozę, dramat, szkic literacki, przekład literatury obcej na język polski.

- Zaproszenie do uczestniczenia w konkursie adresujemy do pełnoletnich autorów z Zamościa i powiatu zamojskiego oraz Hrubieszowa i powiatu hrubieszowskiego - informuje Katarzyna Figura z Zamojskiego Domu Kultury. - Teksty nie mogą przekraczać dwóch stron maszynopisu -dodaje.

Prace powinny być podpisane godłem i powielone w trzech egzemplarzach. Do zestawu należy dołączyć zamkniętą kopertę oznaczoną tym samym godłem i zawierającą dane autora: imię, nazwisko, adres, e-mail lub nr telefonu.

Prace z dopiskiem na kopercie „…do Bolesława Leśmiana” można wrzucić do leśmianowskiej skrzynki pocztowej w holu ZDK lub przesłać pod adresem organizatora konkursu do końca września.

Zaproszenie na podsumowanie otrzymają wszyscy autorzy uczestniczący w konkursie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us