Logo
Wydrukuj tę stronę

The Shoemakers opublikował teledysk. Zobacz klip do utworu "W co mam wierzyć" [WIDEO]

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Dziś ma swoją premierę teledysk zamojskiego zespołu The Shoemakers. Klip ilustruje piosenkę "W co mam wierzyć" Tadeusza Nalepy (muzyka) i Bogdana Loebla (słowa). W oryginale utwór śpiewała Mira Kubasińska. The Shoemakers nagrał jego własną interpretację. 

Zdjęcia powstawały w urokliwych zakątkach pięknego Roztocza, m.in. w Zwierzyńcu, Krasnobrodzie, pod Józefowem i w Lipsku Polesiu.

Klip został nagrany i zmontowany przez Studio Filmowe DeltaPix.

Zespół The Shoemakers powstał na początku 2013 roku z inicjatywy dwóch pasjonatów bluesa, Erwina Błaszczuka - harmonijka i śpiewającego gitarzysty Kazka Bacy. Z czasem do grającego duetu, dołączyli kolejni muzycy. Na koncertach oprócz własnych utworów można usłyszeć standardy amerykańskich i polskich ikon muzyki bluesowej w autorskich aranżacjach. Obecnie w skład zespołu wchodzą: Kazek Baca -wokal/gitara, Erwin Błaszczuk- harmonijka, Dominika Łyciuk-Charachajczuk- wokal, Ryszard Bałakut- hammond, Marek Klimaszewski- bas.

Media


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl