Logo
Wydrukuj tę stronę

Covid krzyżuje plany ZDK

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Mamy ważną wiadomość dla osób, które zakupiły bilet na wtorkowy spektakl Jesieni Teatralnej pt. „Gradient” w Zamojskim Domu Kultury. W związku z potwierdzonymi przypadkami zachorowania na COVID-19 wśród aktorów grupy teatralnej Fundacja Sztukmistrze z Lublina informujemy, że artyści nie pojawią się 26 października w Zamościu.

Spektakl zostanie zaprezentowany w formie projekcji na ekranie kinowym 26 października o godz. 19:00 w Zamojskim Domu Kultury. Projekcja spektaklu będzie darmowa.

Wszyscy widzowie, którzy zakupili już bilety otrzymają zwrot pieniędzy. Zwrotu biletów można dokonać w siedzibie ZDK 26.10.2021 w godz. 8:00-19:00. W razie pytań prosimy o kontakt z sekretariatem Zamojskiego Domu Kultury w poniedziałek 25.10.2021: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon 84 639 20 21.

Zapraszamy wszystkich chętnych na "Gradient" na "dużym ekranie".


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl