Reklama

Covid krzyżuje plany ZDK

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Mamy ważną wiadomość dla osób, które zakupiły bilet na wtorkowy spektakl Jesieni Teatralnej pt. „Gradient” w Zamojskim Domu Kultury. W związku z potwierdzonymi przypadkami zachorowania na COVID-19 wśród aktorów grupy teatralnej Fundacja Sztukmistrze z Lublina informujemy, że artyści nie pojawią się 26 października w Zamościu.

Spektakl zostanie zaprezentowany w formie projekcji na ekranie kinowym 26 października o godz. 19:00 w Zamojskim Domu Kultury. Projekcja spektaklu będzie darmowa.

Wszyscy widzowie, którzy zakupili już bilety otrzymają zwrot pieniędzy. Zwrotu biletów można dokonać w siedzibie ZDK 26.10.2021 w godz. 8:00-19:00. W razie pytań prosimy o kontakt z sekretariatem Zamojskiego Domu Kultury w poniedziałek 25.10.2021: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon 84 639 20 21.

Zapraszamy wszystkich chętnych na "Gradient" na "dużym ekranie".

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us