Logo
Wydrukuj tę stronę

Warsztat dla dzieci - Smaki Azji

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Zamojski Dom Kultury już trzeci raz zaprasza młodszych i starszych do odbycia wspólnej podróży, która ma zaprowadzić uczestników, aż za horyzont wyobraźni.

Już 7 kwietnia o godzinie 16.00 wyruszy pierwsza wycieczka dla dzieci w wieku 5+.

Wycieczka nie byle jaka, bo aż do Azji. Podczas spotkania na platformie zoom, dzieci będą poznawać kontynent od strony kulinarnej, wykonają mandale, pobawią się gliną.

Podczas wędrowania – na razie w przestrzeni wirtualnej – będzie można posłuchać opowieści podróżników, wykonać indiańskie ozdoby, zagłębić się w świat fantastyki, wziąć udział w zajęciach teatralnych i warsztatach podróżnika.

Warsztat Smaki Azji poprowadzi Agata Korcz-Rozłowska. Trenerka Inteligencji Emocjonalnej, kreatywna dusza, która nie umie się nudzić. Autorka gier miejskich, (w tym interaktywnej gry terenowej: "Zamojski Poszukiwacz Przygód"), bajek edukacyjnych, scenariuszy warsztatów i szkoleń.

Zajęcia są bezpłatne, obowiązują zapisy: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel./sms: 577 868 486.

Bilety lotnicze do Azji i innych "odwiedzanych” miejsc dofinansował Urząd Miasta Zamość. Projekt Za horyzont wyobraźni realizowany jest w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2021 rok.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl