Reklama
Reklama

"Zasłona" - wystawa prac Agnieszki Żak-Biełowej

fot. Janusz Zimon fot. Janusz Zimon

W Biurze Wystaw Artystycznych Galerii Zamojskiej można oglądać wystawę malarstwa Agnieszki Żak-Biełowej pt. "Zasłona". Ekspozycja prezentowana będzie do końca marca.

Agnieszka Żak-Biełowa urodzona w 1982 roku w Warszawie. Studiowała na Accademia di Belle Arti di Brera w Mediolanie 2004-2005. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom w 2007 r. na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. Jarosława Modzelewskiego oraz aneks do dyplomu w Pracowni Sztuki w Przestrzeni Publicznej u prof. Mirosława Duchowskiego, który obroniła z wyróżnieniem. Laureatka „Dyplomu 2007 im. Prof. Józefa Szajny” ufundowanego przez Wojewodę Mazowieckiego z inicjatywy prof. Jozefa Szajny i Galerii Studio w Warszawie. Nagrodzona stypendium ufundowanym przez Inicjatywę Entry.Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (w latach 2010, 2020). W lipcu 2019 r. obroniła przewód doktorski na Wydziale Malarstwa warszawskiej ASP, w pracowni prof. Stanisława Baja. Stypendystka Miasta st.Warszawy (2019 r.)

Poniżej zdjęcia z wystawy, fot. Janusz Zimon.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us