Reklama
Reklama

„Dodaj książce skrzydeł”

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Książnica Zamojska zaprasza do udziału w 4 modułowym kursie on-line dla rodziców, promującym czytelnictwo wśród dzieci. Autorski program „Dodaj książce skrzydeł” opracowała Agata Korcz-Rozłowska.

- Kurs skierowany jest do Rodziców, którzy chcieliby zachęcić dzieci do czytania, a także tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o wpływie książek i czytania na rozwój dzieci. Autorka programu i prowadząca kurs on-line ukończyła stosunki międzynarodowe, pracowała w korporacjach finansowych. Jest przedsiębiorcą, trenerem personalnym, pilotem wycieczek, animatorem, wielką miłośniczką książek, a prywatnie żoną i mamą czwórki dzieci - wyjaśnia Angelika Sarzyńska z Książnicy Zamojskiej.

Kurs będzie odbywał się w formie cotygodniowej dystrybucji materiałów poprzez email oraz cotygodniowej dystrybucji zadań i materiałów poprzez platformę classroom.

Zapisy i informacje:
- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- https://www.facebook.com/AgataHi5
- https://www.facebook.com/KsiaznicaZamojska oraz pod nr tel. 846271154 wew. 29


Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us