Reklama
Reklama

"Działo się 2020" - wystawa Wyróżniony

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Wystawa jest podsumowaniem roku pracy członków Zamojskiej Grupy Fotograficznej. - Był to rok trudny, w którym możliwość organizacji spotkań, plenerów, wystaw i wernisaży została mocno ograniczona. Jednak udało nam się zorganizować 14 wystaw (indywidualnych i zbiorowych) i VI Przegląd Fotografii Zamojskiej - informuje Mirosław Chmiel z ZGF.

- Ten rok był czasem pracy indywidualnej, inspiracji, poszukiwania tematów fotograficznych, własnego rozwoju. Mam nadzieję, że dzięki pandemii wyjdziemy mocniejsi, z nowymi pomysłami a nowymi fotografiami i wystawami zaskoczymy naszych sympatyków i przyjaciół - mówi Chmiel.

Wystawę "Działo się 2020" będzie można oglądać od 16 lutego do 21 marca w Galerii Hotelu Zamojskiego. -  Pokazujemy na niej wybrane zdjęcia prezentowane na wystawach w Zamojskim Domu Kultury, Morandówce, Galerii Nadszaniec, Galerii Hotelu Zamojskiego, Książnicy Zamojskiej i w Domu Kultury Okrąglak. - wyjaśnia Chmiel.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us