Logo
Wydrukuj tę stronę

Gmina Zamość: Trwa zimowy foto-konkurs

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Do końca lutego potrwa pierwszy feryjno-zimowy konkurs fotograficzny Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość. Tematyka bardzo ogólna więc fotki z soplami, śniegiem, bałwanami i innymi figurami śnieżnymi są jak najbardziej wskazane.

Każdy może wysłać do konkursu zdjęcie swojego autorstwa i dać sobie szansę na nagrody. Do wygrania smartwach’e, smartband’y, foto-akcesoria na smartfony, mini-słuchawki i fajne gadżety. Organizator nagrodzi 4 autorów najlepszych zdjęć, a te najciekawsze trafią do konkursowej galerii internetowej, którą już można oglądać na stronach internetowych GOK-u i Gminy Zamość: http://gok.gminazamosc.pl/2021/zimowy-foto-konkurs/.

Zimowe zdjęcia należy przesyłać do konkursu za pomocą specjalnego formularza na stronie internetowej www.gok.gminazamosc.pl.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl