Logo
Wydrukuj tę stronę

Warsztaty dla dzieci

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Lekcja designu dla najmłodszych, czyli zapoznanie ze sztuką użytkową. Zamojski Dom Kultury zaprasza na warsztaty plastyczne.

"Będzie to okazja, żeby przyozdobić kubek wraz z podstawką przy pomocy specjalnych pisaków do ceramiki. Autorskie projekty upiększą filiżanki i spodeczki, a projekt graficzny zostanie utrwalony poprzez „wypalenie” w piekarniku. Malowanie kubków ceramicznych to znakomite połączenie zabawy ze sztuką użytkową. Powstałe na zajęciach prace uczestnicy zabierają do domu." - informują organizatorzy.

Warsztaty odbędzie się 5 października o godzinie 16.00 w Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej (Luneta), ul. Łukasińskiego 2E.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy telefoniczne: 84 639 20 21 lub mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Każdy z uczestników zobligowany jest do wypełnienia oświadczenia dostępnego na stronie ZDK. Rodzice/opiekunowie wypełniają oświadczenia w imieniu swoim i swoich dzieci/podopiecznych na 1 karcie.

Projekt dofinansowany ze środków UM Zamość.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl