Warsztaty dla dzieci

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Lekcja designu dla najmłodszych, czyli zapoznanie ze sztuką użytkową. Zamojski Dom Kultury zaprasza na warsztaty plastyczne.

"Będzie to okazja, żeby przyozdobić kubek wraz z podstawką przy pomocy specjalnych pisaków do ceramiki. Autorskie projekty upiększą filiżanki i spodeczki, a projekt graficzny zostanie utrwalony poprzez „wypalenie” w piekarniku. Malowanie kubków ceramicznych to znakomite połączenie zabawy ze sztuką użytkową. Powstałe na zajęciach prace uczestnicy zabierają do domu." - informują organizatorzy.

Warsztaty odbędzie się 5 października o godzinie 16.00 w Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej (Luneta), ul. Łukasińskiego 2E.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy telefoniczne: 84 639 20 21 lub mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Każdy z uczestników zobligowany jest do wypełnienia oświadczenia dostępnego na stronie ZDK. Rodzice/opiekunowie wypełniają oświadczenia w imieniu swoim i swoich dzieci/podopiecznych na 1 karcie.

Projekt dofinansowany ze środków UM Zamość.

1 komentarz

  • Hehe
    Hehe czwartek, 24 wrzesień 2020 15:24 Link do komentarza

    Mam nadzieje że wykonane kubki będą ładniejsze niż plakat promujący wydarzenie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us