Reklama

Miasto pokoju - wystawa

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

"Miasto pokoju" - to tytuł wystawy fotograficznej autorstwa Waldemara Siatki, która prezentowana będzie w Hotelu Zamojskim. Skomponowana w konwencji reportażu ekspozycja, jest impresją o Jerozolimie.

Jerozolima, posiadające kilka tysięcy lat historii miasto, szczególne i jedyne dla trzech wielkich religii monoteistycznych. Uwikłane we współczesną politykę, zjawiska społeczne wywołane ruchem turystycznym i pielgrzymkowym na masową skalę oraz tradycję zakorzenioną na Wzgórzu Moria. Za każdym razem, gdy go odwiedzamy, inne i tajemnicze. Jak gdyby istniejące poza czasem i cierpliwie znoszące ludzi którzy nieustannie, wielkim potokiem przepływają przez jego mury.

Wernisaż odbędzie się 23 września o godzinie 17.00 w Hotelu Zamojskim na zamojskiej starówce. Prezentowane fotografie powstały podczas wyjazdów w 2013, 2018 i 2019 roku.

Waldemar Siatka - członek Rzeczywisty Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców i wiceprezes w Zarządzie Fotoklubu RP, wiceprezes w Zarządzie Okręgu Roztoczańsko-Podkarpackiego Związku Polskich Fotografów Przyrody i Delegat na Walny Zjazd ZPFP, członek Ogólnopolskiej Fotograficznej Grupy Twórczej ART FOKUS 13 i wiceprezes w Zarządzie ART FOKUS 13 oraz członek Stowarzyszenia Marynistów Polskich. Mieszka na stałe w Zamościu gdzie jest członkiem Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego oraz Zamojskiej Grupy Fotograficznej Grupy Twórczej.

Autor siedemnastu wystaw indywidualnych i współautor ponad stu wystaw zbiorowych. Uczestnik i organizator plenerów fotograficznych, konkursów, wystaw, warsztatów i innych przedsięwzięć artystycznych. Swoje prace wystawiał w Polsce a także w Belgii, Czechach, Słowacji, Macedonii, Słowenii, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, na Ukrainie i Węgrzech.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us