Reklama

Za horyzont wyobraźni

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Zapraszamy na pierwsze fantastyczne spotkanie w ramach projektu „Za horyzont wyobraźni”. Gościem będzie pisarz Michał Golkowski!

Michał zasłynął jako twórca powieści osadzonych w uniwersum S.T.A.L.K.E.R., ale to był dopiero początek. Nie grzeszy brakiem nowych pomysłów i na świat wypuścił też serię „Stalowe Szczury”, trzy tomy „Komornika”, serię „Siedmioksięgu Grzechu”, dwa tomy „SybirPunka” i tonę innych, dobrych książek. Uznaje siebie za introwertyka, mizantropa oraz samotnika.

Warto także wspomnieć, że Michał odwiedził Perłę Renesansu już nie jeden raz, min był gościem specjalnym Zamojskich Spotkań z Fantastyką.

Podczas wrześniowego spotkania z autorem będziemy mogli wysłuchać jego autorskiej prelekcji "Witajcie w NeoSybirsku, czyli rzecz o słowiańskim cyberpunku" o godzinie 18:00, a o 19:00 podczas spotkania autorskiego dowiemy się wszystkiego o bohaterach, warsztacie i sztuczkach pisarskich oraz jak RPG mogą pomóc w pisaniu książki.

Spotkanie odbędzie się 25 września o godzinie 18.00 w Lunecie - Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej Zamość, Waleriana Łukasińskiego 2E. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy przez smsa: Artur Harasim tel: 517 750 880. Spotkanie jest bezpłatne.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest wypełnienie oświadczenia dostępnego na www.zdk.zamosc.pl. Rodzice wypełniają oświadczenia w imieniu swoich dzieci. Na spotkanie zaprasza Zamojski Dom Kultury. Projekt współfinansowany przez Miasto Zamość.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us