Reklama

"Eurofolk" odwołany

foto: Szymon Łyciuk, archiwum foto: Szymon Łyciuk, archiwum

Mamy smutną informację. 19 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny "Eurofolk" został odwołany.

"Stowarzyszenie Przyjaciół Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna” z przykrością informuje, że z przyczyn niezależnych od organizatorów jest zmuszone odwołać 19 MFF Eurofolk, który miał się odbyć w dniach 27-30 sierpnia 2020 r." - czytamy w oficjalnym komunikacie.

- Zetknęliśmy z problemem zakwaterowania zespołów przyjeżdżających na nasz Festiwal. W obecnie panującym reżimie warunków sanitarnych, bursa mogła zakwaterować tylko połowę naszych gości a nie mamy środków, żeby zakwaterować pozostałą część w hotelach, gdzie są całkiem inne stawki. Kolejny powód jest taki, że w obecnej sytuacji nie mieliśmy pewności, czy zespoły dotrą do Zamościa. Dostaliśmy informację, że zespół z Węgier nie dostał pozwolenia na wyjazd z kraju - wyjaśnia Jolanta Kalinowska Obst, dyrektor artystyczna Festiwalu.

Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników tańców ludowych z różnych stron świata na przyszłoroczną edycję festiwalu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us